Українська тенісистка вийшла у фінал кваліфікації турніру WTA в США

unn.com.ua

КИЇВ. 11 квітня. УНН. Українка Катерина Бондаренко виграла свій стартовий тенісний поєдинок у кваліфікації турніру категорії WTA-250 в США — “MUSC Health Women’s Open”, інформує УНН з посиланням на сайт WTA. Деталі Бондаренко затратила на перемогу над 698 ракеткою світу 1 годину 37 хвилин — 6:1, 5:7, 6:2. За місце в основній сітці турніру в Чарльстоні українка зіграє з 20-річною американкою Аліша Паркс (320 у WTA). Це буде їхня перша зустріч на тенісному корті. Примітно, що минулого тижня Бондаренко поступилася у фіналі кваліфікації турніру WTA-500, який проходить на цих же кортах в Чарльстоні. Довідка 34-річна Бондаренко свого часу встигла завоювати чотири титули на турнірах WTA у парному