"Доведеться змиритися": тренер Барселони обурився суддівством матчу з Реалом

unian.ua

Доведеться змиритися: тренер Барселони обурився суддівством матчу з Реалом

Головний тренер "Барселони" Рональд Куман поскаржився на суддівство в "Ель-Класіко" проти "Реала", в якому каталонці програли з рахунком 1:2. Слова Кумана наводить "Думаю, що якщо ви дивилися матч і ви з Барселони, то ви незадоволені двома рішеннями арбітра. У першому таймі ми слабо грали і в атаці, і в захисті. У другому стало краще, і я лише хотів би попросити суддю приймати правильні рішення. У ситуації з падінням Брейтуейта після контакту з Менді треба було призначати пенальті, а з чотирьох доданих хвилин дві з половиною рефері витратив на свою рацію", - сказав Куман. "Пенальті був явний. Але в черговий раз нам доведеться змиритися з тим, що трапилося, і замовкнути. Я не розумію, навіщо