Футбол: дебютна результативна дія українця допомогла корейській команді перервати безвиграшну серію

КИЇВ. 11 квітня. УНН. Український нападник Борис Тащи відзначився переможною результативною передачею у матчі дев’ятого туру південнокорейської К-Ліги, у якому "Сеул" приймав "Пхохан Стілерс", повідомляє УНН з посиланням на сайт чемпіонату. Деталі На 56-й хвилині на заміну вийшов український півзахисник і через 20 хвилин здійснив результативний пас. Тащи отримав м’яч в центрі штрафної, і передав його далі на партнера, який надіслав його під дальню стійку воріт — 2:1 на користь “Пхохан Стілерс”. Для Тащи це перша результативна дія в шести поєдинках за нову команду, в яку він перебрався на початку березня після розірвання контракту з німецьким “Санкт-Паулі”. Доповнення Наразі “Пхохан”, який п