Футбол: збірна України втратила перемогу в поєдинку з фінами

ua.krymr.com

Збірна України з футболу не змогла втримати переможний результат у матчі другого туру відбірного турніру чемпіонату світу проти команди Фінляндії, повідомляє Радіо Свобода . Маючи значну перевагу впродовж усього матчу, підопічні Андрія Шевченка забили на 80-й хвилині – простріл Олександра Караваєва на гол перетворив Жуніор Мораєс . Але на 89-й хвилині помилився у власному штрафному і заробив червону картку Віталій Миколенко . Пенальті заробив і реалізував лідер фінської збірної Теему Пуккі . Рахунок 1:1 залишився незмінним до фінального свистка. Раніше в групі D команда Франції на виїзді переграла збірну Казахстану – 2:0. Французи з 4 очками очолюють групу, по 2 бали мають українці і фіни,