Дублі Гладкого та Аллахяра принесли "Зорі" розгромний виграш над "Львовом"

unn.com.ua

Дублі Гладкого та Аллахяра принесли Зорі розгромний виграш над Львовом

КИЇВ. 8 березня. УНН. Поєдинком "Зорі" та "Львова" продовжився 17-й тур чемпіонату України з футболу – Прем'єр-ліга, передає УНН з посиланням на сайт УПЛ. Деталі Зміна головного тренера завше є струсом для команди, після чого можливий будь-який результат. Тепер у такому становищі опинився “Львів”. Старт його нового наставника виявився вкрай складним: уже після першого тайму гості програвали в чотири голи (дублі оформили Олександр Гладкий та іранець Аллахяр). По перерві львів’яни спробували переломити хід подій на полі, втім, розрив у чотири м’ячі виявився надто великим — 4:0. У підсумку, клубна рекордна переможна серія “Зорі” в Чемпіонаті тепер налічує сім ігор — клуб йде третім із 32 очкам