Антирекорд в історії домашніх поєдинків: “Челсі” завдав поразки “Ліверпулю”

КИЇВ. 5 березня. УНН. У Ліверпулі на стадіоні “Енфілд” відбувся центральний матч 29-го туру Англійської Прем’єр-ліги “Ліверпуль” — “Челсі”, передає УНН з посиланням на сайт “Челсі”. Деталі Автором єдиного гола в матчі став Мейсон Маунт, який всі п’ять м’ячів в поточному сезоні АПЛ забив на виїзді. Молодий англієць відзначився чудовими індивідуальними діями і ідеально точним ударом перед самою перервою. І хоча стартовий склад “синіх” робив ставку на швидкість Тімо Вернера, саме Маунт став головною зіркою матчу — 0:1. Перемога “Челсі” означає, що “Ліверпуль” вперше в своїй історії програв в п’яти домашніх матчах поспіль. Крім того, “Челсі” перервав свою невдалу серію з п’яти поспіль поразок в