“Десна” розгромила “Інгулець” у матчі-відкритті туру УПЛ

КИЇВ. 27 лютого. УНН. ФК “Десна” з Чернігова святкував впевнений виграш над “Інгульцем” у баталії 16-го туру УПЛ, передає кореспондент УНН. Деталі Андрій Тотовицький на 34 хвилині елегантно обіграв двох опонентів у чужій карній зоні та надіслав м’яч під дальню стійку, відкривши рахунок. На початку наступного тайму Андрій Гітченко замкнув подачу з кутового від Гуцуляка. Крапку у зустрічі на 83 хвилині поставив Єрмаков — 3:0. Наразі чернігівці повернулися на третю сходинку — 27 очок проти 26-ти у “Зорі” “Інгулець” (12) тільки 11-ті. Що передувало цьому “Десна”