Подолали бельгійський бар'єр: "Динамо" обіграло "Брюгге" в плей-офф Ліги Європи

Подолали бельгійський бар'єр: Динамо обіграло Брюгге в плей-офф Ліги Європи

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Київське "Динамо" зіграло другий поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи із "Брюгге". Матч пройшов на стадіоні "Ян Брейдель", передає кореспондент УНН. Деталі Доволі в рівній боротьбі пройшов перший тайм зустрічі в якому майже не виникало небезпечних моментів. Відзначимо удар головою Бас Доста в середині тайму – Бущан зафіксував м'яч у рукавичках. На 69 і 70 хвилинах Микола Шапаренко завдав два гострих дальніх удари в одному з яких сейв здійснив Міньйоле. Жерсон Родрігес дотепно закинув м'яч за спини оборонцям бельгійців на 83 хвилині, далі Віктор Циганков продовжив комбінацію скидкою назад, де Віталій Буяльський надіслав м'яч під поперечину воріт – 0:1. У додатковий час Мінь