Баскетбол: "Будівельник" у грі із "Запоріжжям" продовжив серію поразок у Суперлізі

Баскетбол: Будівельник у грі із Запоріжжям продовжив серію поразок у Суперлізі

КИЇВ. 23 січня. УНН. БК "Запоріжжя" переміг вдома "Будівельник" у поєдинку регулярного чемпіонату української Суперліги, інформує УНН з посиланням на сайт ФБУ. На початку зустрічі господарі були більш зосередженими на грі. Кияни більше хибили та частіше припускалися втрат. Відтак баскетболісти "Запоріжжя" забезпечили собі 12 очок переваги після стартової чверті. У другій 10-хвилинці гості вирівняли гру та відіграли два очки різниці. Кияни не полишали спроб переломити хід поєдинку. Після великої перерви гра відновилася переконливим ривком гостей 8:0. Господарі взяли хвилину перерви. Певний час загальний рахунок балансував на межі рівності. Та на четверту чверть господарі все ж повернули 5 оч