"Динамо" виграло у "Ференцвароша" та навесні зіграє в Лізі Європи

radiosvoboda.org

Динамо виграло у Ференцвароша та навесні зіграє в Лізі Європи

Футболісти київського «Динамо» успішно завершили першу частину міжнародного сезону. У шостому турі Ліги чемпіонів у вирішальному матчі за третє місце у групі G підопічні Мірчі Луческу досягли необхідного результату в поєдинку з угорським «Ференцварошем», який очолює колишній тренер киян Сергій Ребров. Перший тайм на НСК «Олімпійський» у Києві минув у в’язкій боротьбі без забитих м’ячів. По перерві господарям вдалося забити – на 60-й хвилині після навісу зі штрафного у виконанні Карлоса де Пени головою забив Денис Попов. Рахунок 1:0 залишився незмінним до фінального свистка.