Втрата перемоги не завадила “Тоттенхему” оформити вихід у плей-офф Ліги Європи

КИЇВ. 4 грудня. УНН. Лондонський “Тоттенхем” на виїзді зіграв внічию проти “ЛАСКа” (3:3) в рамках групового етапу Ліги Європи УЄФА, повідомляє УНН з посиланням на УЄФА. Міхорль вивів вперед австрійців на 42 хвилині, але перед перервою Бейл з пенальті вирівняв становище. Сон Хин Мін і Аллі виводили двічі вперед “шпор”, але гол Карамоко на 90 + 3 хвилині дозволив “ЛАСКу” врятуватися. Після даної нічиї “шпори” займають друге місце з 10 очками, а ось “ЛАСК” йде третім із сімома балами. Однак саме “шпори” вийдуть в плей-офф незалежно від останньої гри групового раунду. Англійці в першій очній зустрічі розгромили “ЛАСК” (3:0). Також далі пробився “Антверпен” із Бельгії (12). Зауважимо, що заключн