Зоря сенсаційно обіграла Лестер, але припинила боротьбу в Лізі Європи

nv.ua

Зоря обіграла Лестер з рахунком 1:0 (Фото: REUTERS / Valentyn Ogirenko) Зоря обіграла Лестер у Зоря вже в дебюті поєдинку могла відкрити рахунок, але Владислав Кочергін не зміг переграти Данні Ворда, пробиваючи метрів з 11. Лестер відповів моментом на 31-й хвилині, коли Дженгіз Ундер вийшов на побачення з Ніколою Василем. Гравець Лестера пробив повз дальню штангу. На 51-й хвилині знову шанс забити мали луганчани, але удар головою Владлена Юрченка прийшовся в поперечину. Після цього кілька моментів було у англійців, але здорово у воротах зіграв голкіпер луганчан. А на 84-й хвилині Зоря несподівано забила. Денис Фаворов з правого флангу прострілив у воротарський майданчик, а там м’яч на дальн