Луганська “Зоря” сенсаційно розгромила АЕК у Лізі Європи

uatv.ua

Сьогодні, 26 листопада, луганська Про це інформує Гра завершилася з рахунком У стартовому складі афінського клубу на поле вийшли два українці – гравець збірної Перший тайм завершився внічию. На 48-й хвилині Шахов ліктем вдарив гравця “Зорі” Іванісеню і отримав На 61-ій На 75-й хвилині гол забив Таким чином “Зоря” взяла реванш у грецького клубу за поразку в Запоріжжі, де поступилась з рахунком 4:1. Раніше повідомлялося, що матч Ліги націй між Швейцарією та Україною Читайте також: Воротар збірної України Бущан став найкращим у Лізі націй 1. 2. 3.