Ліга Чемпіонів: відомі результати матчів минулого дня

vgolos.com.ua

В основній сітці Ліги чемпіонів УЄФА завершилися матчі першого ігрового дня третього туру групового етапу розіграшу. Share to facebookShare to twitterShare to telegramShare to viber Про це йдеться в повідомленні Суперник футболістів донецького «Шахтаря» в квартеті В іспанський «Реал» у Мадриді обіграв італійський клуб «Інтер» з Мілана – 3:2. «Реал» забив першим. На 25-й хвилині відзначився Карім Бензема. На 33-й хвилині Серхіо Рамос подвоїв перевагу своєї команди, реалізувавши пенальті. «Інтер» відповів голами Лаутаро Мартінеса і Івана Перішіча, які відзначилися на 35-й і 68-й хвилинах. Перемогу «Реалу» приніс гол Родріго, який забив на 80-й хвилині. Результати матчів вівторка. Група А: «Ло