"Олександрія" та "Десна" зіграли в результативну нічию

Олександрія та Десна зіграли в результативну нічию

КИЇВ. 1 листопада. УНН. У зустрічі восьмого туру чемпіонату України з футболу елітного дивізіону в гості до "Олександрії" завітала "Десна", передає УНН. Єдине взяття воріт у першій 45-хвилинці відбулося завдяки реалізованому пенальті від Тотовицького (40 хв). Однак голи Банади і Сітало на 72 і 82 хвилинах принесли “Олександрії” позитивний рахунок, який протримався тільки дві хвилини. Пилип Будковський на 84 хвилині зрівняв цифри на табло — 2:2. Примітно, що з 89 хвилини гості залишилися у меншості через вилучення Імерекова. Крім того додамо, для наставника “Олександрії” Володимира Шарана ця нічия стала 60-ю, як наставника різних клубів УПЛ.