"Реал" без Луніна здобув розгромний виграш в іспанській Прімері

Реал без Луніна здобув розгромний виграш в іспанській Прімері

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Мадридський "Реал" здобув розгромну перемогу над "Уескою" в матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії з рахунком 4:1, передає УНН з посиланням на сайт клубу. На 40 і 45 хвилинах у воротах “Уески” відзначилися Азар та Бензема. Після перерви Бензема оформив дубль, а також забив Вальверде. Гол-престижу за гостей здійснив Феррейро — 4:1. Варто зазначити, що наш Андрій Лунін провів увесь поєдинок на лаві для запасних. Додамо також, “галактікос” набрали 16 пунктів та посідають першу сходинку, випереджаючи найближчих конкурентів на 2 очки.