Голкіпер "Динамо" назвав ключовий момент у матчі з "Ференцварошом" у Лізі чемпіонів

Голкіпер Динамо назвав ключовий момент у матчі з Ференцварошом у Лізі чемпіонів

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Воротар "Динамо" Денис Бойко прокоментував нічию у грі Ліги чемпіонів проти "Ференцвароша" (2:2), передає УНН з посиланням на сайт УЄФА. Бойко залишився невдоволеним нічиєю, а також розповів про ключовий момент у зустрічі. “Ми розчаровані результатом. Гра добре складалася для нас в першому таймі. Ми вели в два м’ячі до перерви, і все було добре. Але після першого пропущеного м’яча ми відійшли до своїх воріт і дозволили супернику більше атакувати. „Ференцварош“ відчув кров і забив другий м’яч у кінцівці. Намагалися виконати план на гру, робити те, що говорив нам тренер. Але їх перший гол все змінив. Це був ключовий момент в матчі. Тепер ми повинні проаналізувати нашу гр