Зінченко взяв участь у розгромній перемозі "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Зінченко взяв участь у розгромній перемозі Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. У другому турі групового раунду Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" футболіста національної збірної України Олександра Зінченка на виїзді протистояв французькому "Марселю", передає кореспондент УНН. Українець уперше в сезоні вийшов у стартовому складі “Містян” та відіграв до 68-ї хвилини поєдинку, що закінчився перемогою його команди з рахунком 3:0. Відзначитися результативними діями йому не вдалося. Ферран Торрес став автором єдиного забитого м’яча до перерви, відзначившись з передачі Де Брюйне, який отримав ігровий снаряд після втрати французів у власній штрафній. Подвоїти рахунок на 76 хвилині вдалося Гюндогану на 76 хвилині. Заключне взяття воріт сталося на 81 хвилині,