Маліновський допоміг "Аталанті" врятуватися від поразки у матчі Ліги чемпіонів

unn.com.ua

Маліновський допоміг Аталанті врятуватися від поразки у матчі Ліги чемпіонів

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Матч другого туру групової стадії Ліги чемпіонів в Бергамо за участі "Аталанти" і нідерландського "Аяксу" завершився внічию, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА. “Аталанта” і “Аякс” поділили очки, забивши на двох чотири голи (2:2). У першому таймі потужний відрізок видали нідерландці (автори голів Тадіч і Траоре), але вже після перерви включився Сапата, який оформив дубль протягом шести хвилин. “Ми добре провели обидва тайми, але в першій половині не використали свої шанси. Було нелегко, враховуючи, на яких швидкостях проходила гра. Але хлопці зіграли відмінно, вони провели чудовий матч і зробили класний камбек. Ми ніколи не грали з „Аяксом“. Тепер ми розуміємо, щ