Футболіст українського клубу забив гол прямим ударом з кутового — відео

nv.ua

Гол Авагімяна не допоміг Чорноморцю набрати очки (Фото: ФК Чорноморець via Instagram) Півзахисник одеського На 35-й хвилині Чороморець отримав право на кутовий, який взявся виконуватия Авагімян. Футболіст несподівано прямим ударом закрутив м’яч під дальню стійку, відкривши рахунок у матчі. Однак гол Авагімяна не допоміг Чорноморцю здобути позитивний результат — у другому таймі Нива забила два голи у відповідь і перемогла 2:1, завдавши одеситам першої поразки у сезоні. Повідомлялося, що у матчі четвертого туру чемпіонату Білорусі між Мінськом та БАТЕ футболіст гостей Раніше у матчі 26 туру минулого сезону англійської Прем'єр-ліги Саутгемптон — Бернлі півзахисник гостей Перед цим захисник анг