Англійська Прем'єр-ліга. Вест Хем з Ярмоленком відібрав очки у Манчестер Сіті із Зінченком, Ліверпуль виграв — відео

nv.ua

Ярмоленко провів на полі 38 хвилин (Фото: REUTERS / Catherine Ivill) У матчі 6-го туру Зустріч завершилася з рахунком 1:1. На гол Майкла Антоніо в першому таймі гості відповіли результативним ударом Філа Фодена після перерви. Ярмоленко з'явився на полі на 52-й хвилині, Зінченко - на 78-й. Результативними діями українці не відзначилися. Ліверпуль на своєму полі обіграв Шеффілд Юнайтед завдяки голам Роберто Фірміно і Дієго Жоти. У ще одній грі дня Фулхем вдома програв Кристал Пелас. Результати матчів: Вест Хем - Манчестер Сіті 1:1 Ліверпуль - Шеффілд Юнайтед 2:1 Голи: Фірміно, 41, Жота, 65 - Берг, 13 (з пен.) Фулхем - Турнірна таблиця Також в цей день НВ