Реал став лідером чемпіонату Іспанії після впевненої перемоги над Барселоною в Ель Класіко

nv.ua

Реал завдав Барселоні другої поразки в сезоні Прімери (Фото: REUTERS/Albert Gea) Мадридський Реал відкрив рахунок у матчі уже на 5-й хвилині, коли Бензема вивів Вальверде сам на сам і той переграв голкіпера. Однак На 62-й хвилині Реал знову вийшов вперед після влучного удару Рамоса з пенальті. Після цього мадридський клуб міг закріпити перевагу, але свої нагоди змарнували Кроос та Рамос. На 90-й хвилині Реал таки забив третій гол у ворота Барселони — Нето не дав пробити Вінісіусу, але мяч відлетів до Родріго, який відпасував на Модріча, а той відправив круглого в сітку. У підсумку Реал здобув перемогу 3:1 та з 13-ма очками очолив турнірну таблицю. Барселона із сімома балами займає 10-е місц