Ліга чемпіонів. Шахтар став лідером після драматичної нічиєї суперників, Баварія і Ліверпуль стартували з перемог — відео

nv.ua

Баварія розгромила Атлетіко 4:0 (Фото: REUTERS/Andreas Gebert) Відбулися матчі першого туру Мюнхенська Баварія вдома розгромила мадридський Атлетіко з рахунком 4:0. Німецький клуб забив по два голи у кожному з таймів — дублем відзначився Коман, ще по голу забили Горецка та Толіссо. Суперники Шахтаря по групі В міланський Інтер та менхенгладбахська Борусія зіграли внічию 2:2, що дозволило донеччанам після перемоги над Реалом очолити квартет. Команди у Мілані видали драматичну кінцівку — на 84-й хвилині гості вийшли вперед 2:1 і були близькі до сенсаційної перемоги, але на 90-й хвилині Лукаку врятував для У групі С Манчестер Сіті без допомоги українця Олександра Зінченка переміг Порту 3:1, а