Ліга чемпіонів. Гол українця не допоміг клубу Реброва уникнути розгрому від Барселони, Севілья відібрала очки у Челсі - відео

nv.ua

Барселона розгромила Ференцварош 5:1 (Фото: REUTERS/Albert Gea) Відбулися матчі першого туру Угорський Ференцварош, який очолює український тренер Сергій Ребров, стартував у Лізі чемпіонів з виїзної поразки від Барселони 1:5. Будапештська команда активно розпочала матч, але після одного з епізодів арбітр не зарахував гол Нгуена, зафіксувавши офсайд, а в іншому — каталонців врятувала перекладина. Після цього на 27-й хвилині Барселона відкрила рахунок — Мессі вдало реалізував пенальті. До перерви Фаті подвоїв перевагу господарів, а на початку другого тайму Коутіньо встановив на табло рахунок 3:0. На 70-й хвилині український хавбек Ференцвароша Ігор Харатін реалізував пенальті і скоротив розри