Гол українця не врятував клуб Реброва від поразки у матчі з "Барселоною"

Гол українця не врятував клуб Реброва від поразки у матчі з Барселоною

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. У першому турі групового раунду Ліги чемпіонів-2020/2021 у квартеті G угорський "Ференцварош" півзахисників національної збірної України Ігоря Харатіна та Олександра Зубкова на виїзді поступився іспанській "Барселоні" з рахунком 1:5, повідомляє УНН. Обидва українці вийшли на поле у стартовому складі. Харатін провів повний поєдинок, відзначився забитим м’ячем із пенальті та отримав жовту картку, а Зубкова Сергій Ребров замінив на 71-й хвилині. Перший м’яч для каталонців заробив Ліонель Мессі, який приніс команді пенальті і сам його реалізував. Далі ефектний гол оформив Фаті ударом зльоту з пасу Де Йонга. Ще одне ефектне взяття сталося на 52 хвилині, коли передачу п’ятою