«Олександрія» у драматичному матчі здолала петрівський «Інгулець» (ФОТО)

gre4ka.info

У результативному та драматичному матчі 6-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на домашньому полі здолала земляків – петрівський «Інгулець» з рахунком 4:3. До перерви олександрійці здавалося б вирішили питання щодо переможця поєдинку, забивши у ворота земляків чотири голи. Рахунок на 7-й хвилині відкрив Василь Грицук. За три хвилини Денис Устименко його подвоїв. На 35-й хвилині Валерій Бондаренко зробив рахунок 3:0, а на 41-й Микита Дудка довів його до розгромного – 4:0. Та до кінця першого тайму підопічні Сергія Лавриненка зуміли один гол відквитати завдяки влучном удару Іллі Коваленка. Одразу після цього на 44-й хвилині за друге попередження поле залишив Валерій Лучкевич, залиши