ХК "Кременчук" переміг у шостому матчі фінальної серії УХЛ

ХК Кременчук переміг у шостому матчі фінальної серії УХЛ

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. В Дружківці відбувся шостий поєдинок фіналу плей-оф УХЛ між “Донбасом” і “Кременчуком”, передає УНН з посиланням на сайт “Кременчука”. Підопічні Олександра Савицького виграли 2:1 та зрівняли рахунок у серії 3:3 до чотирьох перемог однієї з команд. Денискін відкрив рахунок на 3-й хвилині у зустрічі, а Кисельов у другому періоді подвоїв перевагу гостей. Захаров зумів відіграти одну шайбу для “Донбасу” у заключній 20-хвилинці. Варто відзначити, що володар “золота” турніру вирішиться 20 жовтня в останній зустрічі фіналу на арені “Айсберг” в Кременчуці. Нагадаємо, що перший в історії український