Англійська Прем'єр-ліга. Вест Хем з Ярмоленком створив неймовірний камбек у матчі з Тоттенхемом — відео

nv.ua

Ярмоленко результативними діями в матчі не відзначився (Фото: REUTERS / Neil Hall) У неділю, 18 жовтня, відбулися чотири матчі 5-го туру У центральній зустрічі дня грали Лестер і Астон Вілла. Гості змогли вирвати перемогу в самому кінці матчу завдяки голу Росса Барклі. Найзахоплюючим протистоянням неділі став матч між Тоттенхемом і Вест Хемом. Лондонське дербі завершилося з рахунком 3:3. Тоттенхем забив три м'ячі у ворота гостей вже до 17-ї хвилини. Однак Вест Хем уникнув поразки у неймовірній кінцівці, забивши на 82-й, 85-й і 90+4-й хвилинах. Цікаво, що українець Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 77-й хвилині за рахунку 3:0 на користь В інших іграх дня Шеффілд Юнайтед зіграв внічию з Фулх