Гравець збірної України став одним із героїв свого клубу в головному матчі дня чемпіонату Італії - відео

nv.ua

Малиновський (праворуч) став одним із кращих гравців матчу (Фото: REUTERS/Alberto Lingria) В італійській У центральному матчі дня Лаціо приймав Аталанту півзахисника збірної України Руслана Малиновського, який провів на полі всю гру, та поступився 1:4. Гості відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями Госенса, тоді як наприкінці півгодини гри з гаком Хатебур зміцнив перевагу бергамаскі. Перед перервою Гомес забив третій м’яч Аталанти, але Кайседо на 57-му оберті секундної стрілки відновив статус-кво. Останнє слово залишилося за гостями, коли той же Гомес оформив дубль після пасу Малиновського. За версіями порталів SofaScore і WhoScored, українець став одним із трьох кращих гравців матчу.