Динамо розгромило Гент і вперше за чотири роки вийшло в груповий етап Ліги чемпіонів

nv.ua

Динамо забило три м’ячі у ворота Гента (Фото: REUTERS/Gleb Garanich) Динамо з рахунком 3:0 розгромило на своєму полі Гент у матчі-відповіді раунду плей-офф Господарі забили вже на 9-й хвилині. Це Буяльський віддав пас на Супрягу, той прострілив назад на партнера, який п’ятою відправив м’яч у ворота. До того, як рахунок став 2:0 гості втратили два моменти, але забити також міг і Шапаренко, що влучив у стійку, поки де Пена не реалізував пенальті, пробивши в самий кут. На початку другого тайму Динамо довело справу до розгрому, коли Супряга проривався крізь захисників в чужу штрафну, але його збили, а Родрігеш реалізував 11-метровий. У час, що залишився Гент створив кілька моментів, щоб розмочи