Незабитий пенальті не завадив "Шахтарю" обіграти "Олімпік"

unn.com.ua

Незабитий пенальті не завадив Шахтарю обіграти Олімпік

КИЇВ. 28 вересня. УНН. "Шахтар" вийшов переможцем з донецького дербі у поєдинку 4 туру чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН. Не найпростішу звитягу здобув “Шахтар” над “Олімпіком”, який перед цим утратив чотири очка у двох матчах. Перший тайм пройшов за помітної переваги “Шахтаря”, проте забити йому не вдалося. В середині другої половини “гірники” змогли розмочити рахунок. Віктор Коваленко ударом в один дотик змінив цифри на табло завдяки прострілу низом Корнієнка. Втрата м’яча на власній половині призвела до другого пропущеного “Олімпіком” вже через дві хвилини після першого. Автором голу став Мораес — 2:0. У підсумку “гірники” не тільки здобули першу перемогу із серпня,