Україна втратила першу команду в єврокубках — відео

nv.ua

Десна програла Вольфсбургу з рахунком 0:2 (Фото: REUTERS / Fabian Bimmer) Десна програла німецькому Вольфсбургу в матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи з рахунком 0:2 і стала першим українським клубом, який покинув єврокубки. Зі стартом поєдинку німецька команда відразу ж захопила ініціативу. На 16-й хвилині її вдалося втілити в забитий м’яч. Після розіграшу кутового ворота Євгена Паста вразив Джошуа Гілавогі. Після пропущеного м’яча Десна змогла вирівняти ситуацію на полі, але відзначитися забитим м’ячем до перерви їй так і не вдалося. У дебюті другого тайму команда з Чернігова була зобов’язана зрівнювати рахунок, але два поспіль удари не принесли результату. З першим пострілом Ан