Український сільський клуб завершив історичні виступи в Лізі Європи

nv.ua

Колос програв Рієці (Фото: ФК Колос via Facebook) Український Колос у своєму другому в історії матчі єврокубків з рахунком 0:2 програв на виїзді хорватській Рієці в 3-му раунді відбору Господарі з самого початку нав’язали свою гру, і гості могли пропустити вже на 13-й хвилині. Це Волинець кулаками вибив м’яч після навісу з кутового, а удар гравця Рієки на добиванні був заблокований. Пізніше український клуб вже рятувала неточність в діях Рієки. Тільки перед самою перервою Колос відповів моментом Новака. У другому таймі свої хорватська команда продовжувала володіти перевагою, і свої моменти не використали Павічіч, Лончар і Куленовіч. Лише наприкінці основного часу в Колоса могли забивати Зад