За підсумками екстра-таймів: “Колос” вилетів із кваліфікації Ліги Європи

КИЇВ. 25 вересня. УНН. У третьому відбірковому етапі Ліги Європи хорватська “Рієка” вдома приймала “Колос” із Ковалівки та святкувала звитягу 2:0, передає УНН. На 15 хвилині футболіст “Рієки” закрутив м’яч з кутового у ворота суперників, але голкіпер “Колоса” здійснив сейв. Наприкінці тайму захисник Новак ледь не вивів гостей вперед, але його акуратний удар призвів до того, що м’яч перелетів поперечину. Перемогу “Рієці” принесли голи португальця Перейри та хорвата Андрявічуса в додаткових екстра-таймах. Причому другий м’яч вийшов курйозним — голкіпер “Колоса” Волинець у тривіальній ситуації випустив м’яч із рук, але через важкі погодні умови (велику зливу та калюжі на газоні). Додамо, за ви