"Баварія" вирвала перемогу у "Севільї" та виграла Суперкубок УЄФА

ua.112.ua

Баварія вирвала перемогу у Севільї та виграла Суперкубок УЄФА

[media type= "picture" position= "1"]У Будапешті іспанська "Севілья" і мюнхенська "Баварія" грали між собою в матчі за Суперкубок УЄФА. Рахунок у поєдинку відкрила "Севілья" - Ракітіч заробив пенальті, який реалізував Окампос. "Баварія" відповіла точним ударом Горецкі з центрі штрафного майданчика. У другому таймі суддя скасував два голи "Баварії" через офсайд і фол у Роберта Левандовскі. Але на більше команд в основний час не вистачило. А в кінці першого овертайму Мартінес добив м'яч після сейву Буну. 24 Вересня, 22:00 І все! Баварія виграє Суперкубок! 104 хв. ГОЛ! Мартінес! Після кутового Алаба пробив з лінії штрафного, Буну відбив, але Мартінес головою добив м'яч у ворота! Кінець основно