Десна у меншості поступилася Вольфсбургу і покинула Лігу Європи

unian.ua

Німецький клуб без особливих проблем пройшов українців. Підопічні Олександра Рябоконя в дебютному єврокубковому матчі поступилися супернику з рахунком 0:2. У першому таймі українська команда жодного разу не влучила в площину воріт німців, тоді як "Вольфсбург" володів явною перевагою і зміг забити: подачу з кутового головою на ближній штанзі в центр штрафного перевів Штеффен, а Гілавогі розстріляв ворота з декількох метрів - 1:0. Після перерви "Десна" змогла змусити суперника понервувати. Спочатку Конопля і Калітвінцев пробивали, а Гілавогі двічі опинився на шляху м'яча. Пізніше Конопля заробив небезпечний штрафний, а ідеальний удар від чернігівців зі стандарту парирував голкіпер Кастельс. С