Баварія дотиснула Севілью в овертаймі і завоювала Суперкубок УЄФА

unian.ua

Мюнхенці першими пропустили, проте змогли змінити хід поєдинку. Чемпіон Німеччини здобув перемогу з рахунком 2:1 і завоював трофей. Іспанці вважалися аутсайдерами поєдинку, але змогли першими вийти вперед. На 13-й хвилині Окампос впевнено реалізував пенальті, який заробив Ракітіч - екс-плеймейкера "Барселони" збив Алаба у штрафному майданчику. "Баварія" продовжила контролювати м'яч і вже на 34-й хвилині зрівняла рахунок: Мюллер зробив закид в штрафну на Левандовскі, а поляк скинув м'яч під удар Горецкє, який не промахнувся - 1:1. На старті другого тайму "Баварія" змогла забити, коли Левандовскі обігрався з Мюллером і відправив м'яч у порожні ворота. Однак у підсумку арбітр не зарахував гол