Визначилися тріумфатори Кубка України з фехтування

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Киянка Олена Вороніна та одесит Андрій Ягодка виявилися переможцями Кубка України з фехтування на шаблях, що проходив у Черкасах, передає УНН з посиланням на Національну федерацію фехтування України. У фіналі Вороніна виграла в одеської шаблістки Олени Кравацької (15:10), коли Ягодка розібрався з Богданом Платоновим (15:13) із Миколаєва. Бронзовими призерками стали представниця Миколаєва Валерія Проченко та Аліна Комащук із Хмельницького. У півфіналі Комащук одним ударом поступилась Кравацькій (14:15), а Проченко програла Вороніній (9:15). У чоловіків на третю сходинку п’єдесталу піднялись Василь Гумен із Києва та Боговін Богдан із Миколаєва. На стадії 1/2 фіналу Гуме