"Бостон" скоротив відставання у серії фіналу конференції НБА

Бостон скоротив відставання у серії фіналу конференції НБА

КИЇВ. 20 вересня. УНН. "Бостон Селтікс" та "Маямі Хіт" провели третій поєдинок серії плей-офф фіналу конференції НБА, передає кореспондент УНН. З початку зустрічі лідируючу позицію захопили баскетболісти “Селтікс”, які відправилися на першу перерву виграючи 31:22. Серія влучних кидків з дистанції дозволила “Маямі” підібратися у рахунку — 37:40. У третій 12-хвилинці різниця у рахунку сягала 19 очок (81:62) і гравцям “Хіт” так і не вдалося “повернутися до гри” — поразка 106:117. У “Бостона” 26 очок набрав Джейлен Браун, 25 маэ Тейтум, 21 додав Вокер. За “Хіт” 27 набрав Адебайо, 22 Хірро. Додаом, що рахунок у серії до 4 перемог став 2:1 на користь “Хіт”.