"Зоря" звела в результативну нічию матч з "Шахтарем"

Зоря звела в результативну нічию матч з Шахтарем

КИЇВ. 21 вересня. УНН. У центральній зустрічі третього туру УПЛ "Зоря" у Запоріжжі приймала "Шахтар", передає кореспондент УНН. На 17 хвилині затяжну атаку “Шахтаря” замкнув Марлос з прострілу Корнієнка. На 20 хвилині Владислав Кочергін відзначився ударом у ближній нижній кут воріт Трубіна — голкіпер був безсилим. А ще через 8 хвилин “Зоря” отримала право на пенальті, який реалізував Владлен Юрченко. На початку другої половини рятівником “Шахтаря” став Крівцов, який виграв верхову дуель після навісу з кутового від Манора Соломона — 2:2. Варто відзначити, що луганський клуб обходиться без перемог в чемпіонатах 5 матчів поспіль: 2 нічиї та 3 поразки. Додамо також, у “Зорі” став один пункт — 1