Шахтар у матчі із Зорею втратив перші очки в українській Прем'єр-лізі - відео

nv.ua

Зоря набрала перший бал, а Шахтар втратив перші очки в чемпіонаті (Фото: Офіційний сайт УПЛ) Зоря і Шахтар зіграли внічию з рахунком 2:2 в матчі 3-го туру Уже в дебюті поєдинку команди могли обмінятися забитими м'ячами, проте свої моменти не реалізували Додо і Владлен Юрченко. На 17-й хвилині гості все ж відкрили рахунок. Марлос після серії рикошетів, опинившись один, відправив м'яч у ворота господарів. Зоря відігралася всього через три хвилини. Владислав Кочергін, розгойдавши Тараса Степаненка, вразив ближній кут воріт Анатолія Трубіна. На 28-й хвилині Зоря і зовсім вийшла вперед. Артема Громова у штрафній Шахтар зрівняв рахунок на початку другого тайму після подачі кутового. Сергій Кривцо