"Баварія" забила вісім голів та здобула нищівну звитягу на старті Бундесліги

Баварія забила вісім голів та здобула нищівну звитягу на старті Бундесліги

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Мюнхенська “Баварія” на “Альянц Арені” не залишив шансів “Шальке”, здобувши перемогу з рахунком 8:0 у першому турі Бундесліги, передає УНН з посиланням на сайт клубу. З найперших хвилин “баварці” відразу захопили контроль над грою. Серж Гнабрі (4 хв) забезпечив швидкий гол, на 19-й хвилині Леон Горецький подвоїв рахунок. Після закінчення півгодини гри Роберт Левандовскі з точки забив третій м’яч. У другому таймі команда Ханса Фліка не зменшувала оберти. Ще двічі відзначився Гнабрі (47/59), по голу забили Томас Мюллер (69), Лерой Сане (71) і Джамал Мусіала (81). Новачок Лерой Сане відсвяткував свій дебют в складі “Баварії”, а капітан Мануель Нойер провів 250-й матч в Б