"Дніпро-1" зазнав другої поспіль домашньої поразки в чемпіонаті України

Дніпро-1 зазнав другої поспіль домашньої поразки в чемпіонаті України

КИЇВ. 18 вересня. УНН. У матчі-відкритті третього туру "Дніпро-1" вдома зазнав поразки від "Маріуполя" – 1:2, передає УНН з посиланням на сайт клубу з Дніпра. У порівнянні з матчем минулого туру, в якому спортуклубівці вдома поступилися “Олімпіку” (1:3), тренерський штаб команди провів мінімальні зміни, залишивши у запасі Адамюка, місце якого у захисті зайняв Дуглас, а замість дискваліфікованого Когута з перших хвилин вийшов Дубінчак. Перший гол відбувся в середині тайму (26 хв) Бондаренко опинився на вбивчий позиції і завдав влучного удару під поперечину — 0:1. Дніпряни одразу кинулися відіграватися, і вже за хвилини Тейлор міг відновити рівновагу, але не зумів зорієнтуватися і завдати уда