В Умані відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное

vycherpno.ck.ua

Із 28 по 30 серпня в Умані відбувся відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів. Участь у змаганнях взяли понад 140 спортсменів. Учасники змагалися у вікових категоріях від «35-39» до «+70». Золото чемпіонату віковій категорії 40-44 роки у каное-одиночці на дистанції 200 метрів вдалось вибороти черкасцю Серію Юрчуку. У цій же дисципліні бронза у Віталія Харченко. У байдарці-одиночці у віковій категорії 40-44 роки на дистанції 200 метрів перше місце посів Анатолій Калініченко. На дистанції 200 метрів у віковій категорії 45-49 років у байдарці-одиночці другу сходинку п’єдесталу посів Олексій Яковченко. У каное-двійці на дистанції 200 метрів у віковій категорі