Визначився потенційний суперник Шахтаря у півфіналі Ліги Європи — відео

nv.ua

Інтер та Байєр забили всі голи у першому таймі (Фото: Reuters/Dean Mouhtaropoulos) Міланський Інтер обіграв леверкузенський Байєр з рахунком 2:1 у чвертьфіналі Інтер відкрив рахунок вже на 15-й хвилині - Барелла вдало зіграв на добиванні після того, як удар Лукаку заблокували. Минуло лише шість хвилин і італійська команда подвоїла перевагу — тепер уже відзначився сам Лукаку, влучно пробивши низом у падінні. Байєр відіграв один гол досить швидко. На 25-й хвилині Хавертц добре відкрився, отримав пас від партнера та пробив поміж ніг голкіперу. Після результативного першого тайму у другій половині зустрічі команди не забивали. Таким чином, Інтер вийшов у півфінал, де зіграє з переможцем пари Ша