Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги Європи — відео

nv.ua

Інтер переміг Хетафе в одноматчевому протистоянні (Фото: REUTERS/Lars Baron) Копенгаген, Інтер і Манчестер Юнайтед приєдналися до Шахтаря в чвертьфіналі Копенгаген зумів відіграти гостьові 0:1 проти турецького Істанбул Башакшехіра. Перемогу господарям принесли голи Вінда (двічі) та Фалька - 3:0. Суперником данського клубу в чвертьфіналі буде Манчестер Юнайтед, який після 5:0 на виїзді з рахунком 2:1 переміг австрійський ЛАСК. Гості забили першими завдяки Візінгеру, але вже через дві хвилини Лінгард відновив рівновагу, а перемогу англійській команді приніс Марсьяль на 88-й хвилині. Інтер в одноматчевій дуелі переміг іспанський Хетафе з результатом 2:0 за допомогою голів Лукаку й Еріксена. У