“Шахтар” розгромив “Вольфсбург” і вийшов до 1/4 ЛЄ

uatv.ua

Донецький футбольний клуб Про це повідомляє Матч пройшов на столичному стадіоні НСК “Олімпійський” і закінчився з рахунком На 65-й хвилині головний арбітр Іван Кружляк призначив пенальті у ворота донецької команди, але після перегляду відеоповтору змінив своє рішення. Також арбітр видалив захисника “Шахтаря” Відзначимо, що “гірники” тричі вразили ворота суперника за останні три хвилини гри. М’ячі забили: Нагадаємо, що поєдинок у Німеччині напередодні карантину завершився перемогою донецької команди (2:1). В 1/4 фіналу Ліги Європи “Шахтар” зіграє проти переможця протистояння ℹ 3:0 für den Читайте також: Віктор Скрипник залишиться головним тренером луганської “Зорі” Раніше повідомлялося, що Н