Шахтар — Вольфсбург. Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

nv.ua

Шахтар вийде в чвертьфінал навіть в разі поразки 0:1 (Фото: ФК Шахтар) НВ стежить за ходом Орієнтовні склади: Шахтар: Пятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано - Патрік, Степаненко - Марлос, Тайсон, Тете - Мораес Вольфсбург: Кастеелс - Мбабу, Понграчіч, Брукс, Герхардт - Гілавогі, Арнольд, Шлагер - Гінчек, Вегхорст, Брекало Матч відбудеться в Києві на стадіоні НСК Олімпійський. Пряму трансляцію поєдинку покаже телеканал Футбол 1. Шахтар для виходу в чвертьфінал влаштує будь-яка перемога, нічия або поразка 0:1. Клуб не знає поразок 13 матчів поспіль у всіх турнірах при 11 перемогах. Команда не зможе розраховувати на основного захисника Ісмаїлі (пошкодження). Вольфсбург для виходу в чвертьфі