Клуб Малиновського програв Інтеру битву за срібло, Ювентус вдруге поспіль поступився. Результати чемпіонату Італії

nv.ua

Інтер посів друге місце Серії А (Фото: REUTERS/Alberto Lingria) Відбулися п’ять матчів заключного, 38 туру У матчі з Інтером Аталанту влаштовувала лише перемога, оскільки перед грою, команда із Бергамо відставал на одне очко. Однак гра у господарів не склалася уже у самому дебюті - на першій хвилині Д’Амброзіо відкрив рахунок, а на 20-й Янг подвоїв перевагу гостей. На 61-й хвилині на полі з’явився український хавбек Руслан Малиновський, але змінити ситуацію на полі йому не вдалося. Аталанта ризикувала втратити навіть бронзові нагороди, але в паралельному матчі Лаціо поступився Наполі 1:3 і залишився на четвертому місці. Ювентус, який достроково став чемпіоном, програв Ромі 1:3, зазнавши дру