"Божевільний гол і дві передачі". Малиновський феєрить в Італії

stopcor.org

Божевільний гол і дві передачі. Малиновський феєрить в Італії

У матчі 33-го туру Серії А "Аталанта" з великим рахунком 6:2 здолала "Брешію", що дозволило команді піднятися на 2-ге місце в турнірній таблиці. Український легіонер бергамасків Руслан Малиновський відзначився диво-голом і двома асистами. Хет-трик зробив Маріо Пашалич. Аталанта забила чотири голи ще у першій половині зустрічі. На старті гри команди обмінялися голами. Пас на Пашалича віддав Руслан Малиновський. Потім Де Рон зробив рахунок 2:1. А на 28-ій хвилині Малиновський забив потужним ударом третій гол своєї команди. До перерви ще забив Сапата. У другій половині гри український легіонер віддав ще один результативний пас на Маріо Пашалича. На 74